Os 3918 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Valašské Meziříčí | 17.26 | ||||
Branky na Moravě | 17.32 | 17.32 | |||
Police u Valašského Meziříčí | x | 17.36 | 17.36 | ||
Kunovice-Loučka | 17.40 | 17.40 | |||
Podhradní Lhota | 17.43 | 17.43 | |||
Osíčko | 17.48 | 17.49 | |||
Loukov | x | 17.52 | 17.52 | ||
Bystřice pod Hostýnem | 17.57 | 17.58 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | x | 18.02 | 18.02 | ||
Jankovice | x | 18.04 | 18.04 | ||
Dobrotice | x | 18.06 | 18.06 | ||
Holešov | 18.10 | 18.12 | |||
Třebětice | 18.16 | 18.16 | |||
Hulín | 18.20 | 18.25 | |||
Kroměříž | 18.33 | 18.37 | |||
Postoupky | x | 18.41 | 18.41 | ||
Bezměrov | x | 18.44 | 18.44 | ||
Kojetín | 18.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci