Os 3917 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kroměříž | 14.46 | ||||
Hulín | 14.54 | 15.05 | |||
Třebětice | 15.09 | 15.09 | |||
Holešov | 15.14 | 15.18 | |||
Dobrotice | x | 15.22 | 15.22 | ||
Jankovice | x | 15.24 | 15.24 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | x | 15.27 | 15.27 | ||
Bystřice pod Hostýnem | 15.31 | 15.36 | |||
Loukov | x | 15.41 | 15.41 | ||
Osíčko | 15.45 | 15.49 | |||
Podhradní Lhota | 15.54 | 15.54 | |||
Kunovice-Loučka | 15.57 | 15.57 | |||
Police u Valašského Meziříčí | x | 16.02 | 16.02 | ||
Branky na Moravě | 16.06 | 16.06 | |||
Valašské Meziříčí | 16.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci