Os 3907 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kojetín | 9.34 | ||||
Bezměrov | x | 9.38 | 9.38 | ||
Postoupky | x | 9.40 | 9.40 | ||
Kroměříž | 9.45 | 9.46 | |||
Hulín | 9.54 | 10.01 | |||
Třebětice | 10.05 | 10.05 | |||
Holešov | 10.09 | 10.12 | |||
Dobrotice | x | 10.16 | 10.16 | ||
Jankovice | x | 10.18 | 10.18 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | x | 10.21 | 10.21 | ||
Bystřice pod Hostýnem | 10.25 | 10.26 | |||
Loukov | x | 10.30 | 10.30 | ||
Osíčko | 10.34 | 10.34 | |||
Podhradní Lhota | 10.39 | 10.39 | |||
Kunovice-Loučka | 10.42 | 10.42 | |||
Police u Valašského Meziříčí | x | 10.47 | 10.47 | ||
Branky na Moravě | 10.50 | 10.50 | |||
Valašské Meziříčí | 10.57 | 11.25 | |||
Krhová | x | 11.28 | 11.28 | ||
Hrachovec | x | 11.31 | 11.31 | ||
Zašová | x | 11.35 | 11.35 | ||
Střítež nad Bečvou | x | 11.38 | 11.38 | ||
Zubří | x | 11.41 | 11.41 | ||
Rožnov pod Radhoštěm | 11.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci