Os 3804 „DONAU MOLDAU“ | |
Řazení vlaku: 1116 + Bmpvz-l + 2xBmpz-l + Bmpz-s Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Linz Hbf | 13.35 | ||||
Linz Franckstraße | 13.39 | 13.39 | |||
Pregarten | 14.17 | 14.18 | |||
Freistadt [3] | 14.38 | 14.39 | |||
Summerau | 14.47 | 14.51 | |||
Horní Dvořiště | 14.58 | 15.00 | |||
Rybník | 15.07 | 15.08 | |||
Pšenice | 15.12 | 15.12 | |||
Bujanov | 15.15 | 15.15 | |||
Omlenice | 15.18 | 15.18 | |||
Kaplice | 15.25 | 15.25 | |||
Výheň | 15.28 | 15.28 | |||
Velešín | 15.33 | 15.33 | |||
Velešín město | 15.36 | 15.37 | |||
Holkov | 15.39 | 15.39 | |||
Chlumec u Českých Budějovic | 15.42 | 15.42 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 15.46 | 15.46 | |||
České Budějovice jižní zastávka | 15.56 | 15.56 | |||
České Budějovice | 16.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci