Os 3781 | |
Řazení vlaku: 2x841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 14.25 | ||||
Třebovice v Čechách | 14.30 | 14.30 | |||
Rudoltice v Čechách | 14.36 | 14.38 | |||
Luková u Rudoltic v Čechách | x | 14.40 | 14.40 | ||
Žichlínek | x | 14.44 | 14.44 | ||
Krasíkov | x | 14.47 | 14.47 | ||
Tatenice | x | 14.49 | 14.49 | ||
Hoštejn | x | 14.52 | 14.52 | ||
Lupěné | x | 14.56 | 14.56 | ||
Zábřeh na Moravě | 15.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci