Os 3629 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 7.47 | ||||
Hlušovice | 7.53 | 7.53 | |||
Bohuňovice | 7.57 | 7.58 | |||
Štarnov | 8.01 | 8.01 | |||
Šternberk | 8.06 | 8.07 | |||
Babice u Šternberka | 8.10 | 8.10 | |||
Mladějovice | 8.14 | 8.14 | |||
Újezd u Uničova | 8.18 | 8.19 | |||
Uničov zastávka | 8.23 | 8.23 | |||
Uničov | 8.27 | 8.31 | |||
Troubelice | 8.36 | 8.36 | |||
Troubelice zastávka | x | 8.41 | 8.41 | ||
Nová Hradečná | x | 8.43 | 8.43 | ||
Libina | 8.51 | 8.51 | |||
Hrabišín | x | 8.58 | 8.58 | ||
Nový Malín | x | 9.04 | 9.04 | ||
Šumperk | 9.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci