Os 3579 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jindřichov ve Slezsku | 12.32 | ||||
Třemešná ve Slezsku | 12.40 | 12.40 | |||
Město Albrechtice | 12.45 | 12.46 | |||
Linhartovy | x | 12.51 | 12.51 | ||
Krásné Loučky | x | 12.53 | 12.53 | ||
Krnov | 12.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci