Os 3449 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 21.45 | ||||
Opava-Komárov | 21.49 | 21.49 | |||
Štítina | 21.52 | 21.53 | |||
Mokré Lazce | 21.55 | 21.55 | |||
Lhota u Opavy | 21.57 | 21.57 | |||
Háj ve Slezsku | 22.00 | 22.02 | |||
Jilešovice | 22.05 | 22.05 | |||
Děhylov | 22.07 | 22.08 | |||
Ostrava-Třebovice | 22.12 | 22.12 | |||
Ostrava-Svinov | 22.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci