R 343 „Odra“ | |
Řazení vlaku: 150.2_n2 + 2xBpeer61 + BDsheer61 + Apeer61 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 8.43 | ||||
Ostrava hlavní nádraží | 8.49 | 8.50 | |||
Bohumín | 8.57 | 8.59 | |||
Karviná hlavní nádraží | 9.13 | 9.14 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 9.33 | 9.34 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 9.41 | 9.42 | |||
Návsí (Nawsie) | 9.49 | 9.50 | |||
Čadca | 10.06 | 10.08 | |||
Kysucké Nové Mesto | 10.24 | 10.25 | |||
Žilina | 10.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci