..: Trasa vlaku R 341 Beskyd - JŘ 2017 :..
R 341 „Beskyd“
Řazení vlaku: 151_n2 + 3xBpeer61 + BDsheer61 + Apeer61  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Ostrava-Svinov   6.43 
  Ostrava hlavní nádraží  6.49 6.50 
  Bohumín  6.57 6.58 
  Karviná hlavní nádraží  7.13 7.14 
  Český Těšín (Czeski Cieszyn)  7.33 7.34 
  Třinec centrum (Trzyniec Centrum)  7.41 7.42 
  Návsí (Nawsie)  7.49 7.50 
  Čadca  8.06 8.08 
  Kysucké Nové Mesto  8.24 8.25 
  Žilina  8.33 8.54 
  Vrútky  9.11 9.13 
  Martin  9.19 9.20 
  Turčianske Teplice  9.37 9.38 
  Horná Štubňa obec  9.45 9.46 
  Harmanec jaskyňa  9.59 10.03 
  Banská Bystrica  10.26  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci