Os 3407 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 7.42 | ||||
Opava-Komárov | 7.46 | 7.46 | |||
Štítina | 7.49 | 7.50 | |||
Mokré Lazce | 7.52 | 7.52 | |||
Lhota u Opavy | 7.54 | 7.54 | |||
Háj ve Slezsku | 7.57 | 8.00 | |||
Jilešovice | 8.03 | 8.03 | |||
Děhylov | 8.06 | 8.07 | |||
Ostrava-Třebovice | 8.11 | 8.12 | |||
Ostrava-Svinov | 8.15 | 8.22 | |||
Ostrava-Vítkovice | 8.29 | 8.30 | |||
Ostrava-Kunčice | 8.34 | 8.37 | |||
Ostrava-Bartovice | 8.41 | 8.41 | |||
Šenov | 8.44 | 8.44 | |||
Havířov | 8.47 | 8.48 | |||
Havířov střed | 8.51 | 8.51 | |||
Havířov-Suchá | 8.53 | 8.53 | |||
Horní Suchá | 8.56 | 8.56 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 8.59 | 8.59 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 9.05 | 9.05 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 9.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci