Os 3363 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Suchdol nad Odrou | 11.53 | ||||
Hladké Životice | x | 11.56 | 11.56 | ||
Studénka | 12.01 | 12.02 | |||
Jistebník | 12.07 | 12.07 | |||
Polanka nad Odrou | x | 12.10 | 12.10 | ||
Ostrava-Svinov | 12.14 | 12.15 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | x | 12.18 | 12.18 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 12.22 | 12.24 | |||
Bohumín | 12.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci