Os 3325 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 4.56 | ||||
Grygov | 5.01 | 5.01 | |||
Brodek u Přerova | 5.06 | 5.06 | |||
Rokytnice u Přerova | 5.10 | 5.10 | |||
Přerov | 5.15 | 5.26 | |||
Prosenice | 5.31 | 5.32 | |||
Osek nad Bečvou | 5.34 | 5.34 | |||
Lipník nad Bečvou | 5.37 | 5.38 | |||
Drahotuše | 5.44 | 5.44 | |||
Hranice na Moravě | 5.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci