Os 3309 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 22.45 | ||||
Prosenice | 22.50 | 22.51 | |||
Osek nad Bečvou | 22.54 | 22.54 | |||
Lipník nad Bečvou | 22.57 | 22.58 | |||
Drahotuše | 23.04 | 23.04 | |||
Hranice na Moravě | 23.08 | 23.09 | |||
Bělotín | 23.13 | 23.13 | |||
Polom | 23.16 | 23.17 | |||
Jeseník nad Odrou | 23.22 | 23.22 | |||
Suchdol nad Odrou | 23.25 | 23.26 | |||
Hladké Životice | 23.30 | 23.30 | |||
Studénka | 23.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci