Os 3068 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava hlavní nádraží | 8.30 | ||||
Ostrava-Mariánské Hory | x | 8.33 | 8.33 | ||
Ostrava-Svinov | 8.37 | 8.38 | |||
Polanka nad Odrou | x | 8.41 | 8.41 | ||
Jistebník | 8.45 | 8.45 | |||
Studénka | 8.50 | 8.51 | |||
Sedlnice | x | 8.57 | 8.57 | ||
Mošnov,Ostrava Airport | 9.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci