Os 2973 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 5.53 | ||||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 5.56 | 5.56 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 5.58 | 5.59 | |||
Třinec (Trzyniec) | 6.01 | 6.02 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 6.05 | 6.05 | |||
Vendryně (Wędrynia) | 6.07 | 6.08 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 6.10 | 6.11 | |||
Hrádek (Gródek) | 6.14 | 6.14 | |||
Návsí (Nawsie) | 6.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci