Os 2935 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 11.23 | ||||
Ostrava-Mariánské Hory | 11.26 | 11.26 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 11.30 | 11.31 | |||
Bohumín | 11.39 | 11.40 | |||
Dolní Lutyně | 11.44 | 11.44 | |||
Dětmarovice | 11.48 | 11.49 | |||
Karviná hlavní nádraží | 11.57 | 11.58 | |||
Louky nad Olší | 12.09 | 12.09 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 12.12 | 12.12 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 12.17 | 12.19 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 12.22 | 12.22 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 12.24 | 12.25 | |||
Třinec (Trzyniec) | 12.27 | 12.28 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 12.31 | 12.31 | |||
Vendryně (Wędrynia) | 12.33 | 12.34 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 12.36 | 12.37 | |||
Hrádek (Gródek) | 12.40 | 12.40 | |||
Návsí (Nawsie) | 12.43 | 12.44 | |||
Bocanovice (Boconowice) | 12.47 | 12.47 | |||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 12.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci