Os 2932 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 10.05 | ||||
Bocanovice (Boconowice) | 10.09 | 10.10 | |||
Návsí (Nawsie) | 10.13 | 10.14 | |||
Hrádek (Gródek) | 10.16 | 10.17 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 10.20 | 10.20 | |||
Vendryně (Wędrynia) | 10.23 | 10.23 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 10.25 | 10.26 | |||
Třinec (Trzyniec) | 10.28 | 10.29 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 10.32 | 10.32 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 10.34 | 10.34 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 10.36 | 10.38 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 10.44 | 10.44 | |||
Louky nad Olší | 10.47 | 10.47 | |||
Karviná hlavní nádraží | 10.58 | 10.59 | |||
Dětmarovice | 11.07 | 11.08 | |||
Dolní Lutyně | 11.11 | 11.11 | |||
Bohumín | 11.16 | 11.17 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 11.25 | 11.26 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | 11.29 | 11.29 | |||
Ostrava-Svinov | 11.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci