Os 2923 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 5.40 | ||||
Dolní Lutyně | 5.44 | 5.44 | |||
Dětmarovice | 5.48 | 5.49 | |||
Karviná hlavní nádraží | 5.57 | 5.58 | |||
Louky nad Olší | 6.09 | 6.09 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 6.12 | 6.12 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 6.17 | 6.19 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 6.22 | 6.22 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 6.24 | 6.25 | |||
Třinec (Trzyniec) | 6.27 | 6.28 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 6.31 | 6.31 | |||
Vendryně (Wędrynia) | 6.33 | 6.34 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 6.36 | 6.37 | |||
Hrádek (Gródek) | 6.40 | 6.40 | |||
Návsí (Nawsie) | 6.43 | 6.44 | |||
Bocanovice (Boconowice) | 6.47 | 6.47 | |||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 6.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci