Os 28334 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dačice | 14.20 | ||||
Malý Pěčín | x | 14.24 | 14.24 | ||
Velký Pěčín | x | 14.26 | 14.26 | ||
Slaviboř | x | 14.29 | 14.29 | ||
Radkov | x | 14.33 | 14.33 | ||
Telč-Staré Město | 14.39 | 14.39 | |||
Telč | 14.40 | 14.41 | |||
Mysliboř | x | 14.47 | 14.47 | ||
Sedlejov | 14.51 | 14.51 | |||
Hodice | x | 14.59 | 14.59 | ||
Třešť město | 15.02 | 15.02 | |||
Třešť | 15.04 | 15.05 | |||
Jezdovice | x | 15.08 | 15.08 | ||
Salavice | x | 15.10 | 15.10 | ||
Kostelec u Jihlavy masna | x | 15.14 | 15.14 | ||
Kostelec u Jihlavy | 15.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci