Os 27322 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 18.35 | ||||
Plzeň-Jižní Předměstí | 18.37 | 18.38 | |||
Plzeň-Zadní Skvrňany | x | 18.42 | 18.42 | ||
Plzeň-Křimice | 18.44 | 18.45 | |||
Vochov | x | 18.48 | 18.48 | ||
Kozolupy | 18.50 | 18.51 | |||
Plešnice | x | 18.57 | 18.57 | ||
Pňovany zastávka | x | 19.00 | 19.00 | ||
Pňovany | 19.04 | 19.05 | |||
Blahousty | x | 19.11 | 19.11 | ||
Trpísty | 19.16 | 19.17 | |||
Lomnička | x | 19.20 | 19.20 | ||
Cebiv | 19.25 | 19.25 | |||
Strahov | x | 19.29 | 19.29 | ||
Břetislav | x | 19.34 | 19.34 | ||
Kokašice | x | 19.38 | 19.38 | ||
Konstantinovy Lázně | 19.41 | 19.41 | |||
Bezdružice | 19.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci