Os 2708 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vrbovce | 10.32 | ||||
Javorník nad Veličkou zastávka | 10.36 | 10.36 | |||
Velká nad Veličkou | 10.39 | 10.39 | |||
Louka u Ostrohu | 10.44 | 10.44 | |||
Lipov | 10.47 | 10.47 | |||
Blatnice pod Svatým Antonínkem | x | 10.52 | 10.52 | ||
Veselí nad Moravou | 10.57 | 11.12 | |||
Veselí nad Moravou-Zarazice | 11.14 | 11.15 | |||
Vnorovy | 11.17 | 11.17 | |||
Strážnice | 11.22 | 11.23 | |||
Petrov u Strážnice | 11.27 | 11.27 | |||
Sudoměřice nad Moravou | 11.30 | 11.34 | |||
Rohatec kolonie | x | 11.39 | 11.39 | ||
Rohatec | 11.42 | 11.43 | |||
Rohatec zastávka | 11.45 | 11.45 | |||
Hodonín | 11.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci