Vlak 26851 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moldava v Krušných horách | 15.57 | ||||
Mikulov-Nové Město | x | 16.01 | 16.01 | ||
Mikulov v Krušných horách | x | 16.08 | 16.08 | ||
Dubí | 16.16 | 16.22 | |||
Hrob | 16.32 | 16.33 | |||
Osek město | 16.39 | 16.41 | |||
Lom u Mostu zastávka | x | 16.47 | 16.47 | ||
Louka u Litvínova | 16.49 | 16.55 | |||
Lom u Mostu | x | 16.59 | 16.59 | ||
Teplice v Čechách | 17.15 | 17.16 | |||
Proboštov | x | 17.18 | 17.18 | ||
Ústí nad Labem západ | 17.31 | 17.32 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 17.35 | 17.48 |
jede 3., 4., 27., 28.II.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci