Os 26151 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 14.35 | 14.50 | |||
Bystřice u Benešova | x | 14.55 | 14.55 | ||
Tomice | x | 15.00 | 15.00 | ||
Olbramovice | 15.05 | 15.06 | |||
Votice | x | 15.09 | 15.10 | ||
Heřmaničky | 15.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci