Os 2556 | |
Řazení vlaku: 471 + 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 17.52 | ||||
Mrač | 17.57 | 17.58 | |||
Čerčany | 18.00 | 18.01 | |||
Pyšely | 18.03 | 18.04 | |||
Čtyřkoly | 18.06 | 18.06 | |||
Senohraby | 18.09 | 18.10 | |||
Mirošovice u Prahy | 18.12 | 18.12 | |||
Mnichovice | 18.15 | 18.15 | |||
Strančice | 18.18 | 18.19 | |||
Světice | 18.22 | 18.23 | |||
Říčany | 18.25 | 18.26 | |||
Praha-Kolovraty | 18.29 | 18.30 | |||
Praha-Uhříněves | 18.32 | 18.33 | |||
Praha-Horní Měcholupy | 18.35 | 18.36 | |||
Praha-Hostivař | 18.38 | 18.38 | |||
Praha-Strašnice zastávka | 18.42 | 18.43 | |||
Praha-Vršovice | 18.47 | 18.48 | |||
Praha hlavní nádraží | 18.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci