Os 25055 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moravany | 19.03 | ||||
Bořice | x | 19.08 | 19.08 | ||
Hrochův Týnec | 19.11 | 19.12 | |||
Vejvanovice | x | 19.17 | 19.17 | ||
Úhřetice | x | 19.19 | 19.19 | ||
Tuněchody | x | 19.21 | 19.21 | ||
Chrudim město | 19.28 | 19.30 | |||
Chrudim | 19.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci