Os 24751 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 12.28 | ||||
Třebovice v Čechách | 12.34 | 12.35 | |||
Anenská Studánka | x | 12.42 | 12.42 | ||
Trpík | x | 12.45 | 12.45 | ||
Mladějov na Moravě | 12.49 | 12.49 | |||
Kunčina | x | 12.57 | 12.57 | ||
Moravská Třebová | 13.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci