Os 24718 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prostějov hlavní nádraží | 16.02 | ||||
Prostějov místní nádraží | 16.05 | 16.06 | |||
Kostelec na Hané | 16.12 | 16.14 | |||
Lutotín | x | 16.18 | 16.18 | ||
Zdětín u Prostějova | x | 16.23 | 16.23 | ||
Ptení | 16.27 | 16.31 | |||
Stražisko | x | 16.35 | 16.35 | ||
Čunín | x | 16.39 | 16.39 | ||
Křemenec | x | 16.42 | 16.42 | ||
Konice | 16.46 | 16.47 | |||
Jesenec | x | 16.51 | 16.51 | ||
Dzbel | 16.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci