Os 20871 | |
Řazení vlaku: 648.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hof Hbf | 5.08 | ||||
Oberkotzau | 5.13 | 5.14 | |||
Rehau | 5.22 | 5.23 | |||
Schönwald (Oberfr) | 5.32 | 5.32 | |||
Selb-Plößberg | 5.35 | 5.38 | |||
Aš | 5.45 | 5.46 | |||
Hazlov | 5.55 | 5.56 | |||
Vojtanov obec | x | 5.59 | 5.59 | ||
Františkovy Lázně | 6.08 | 6.09 | |||
Františkovy Lázně-Aquaforum | x | 6.10 | 6.10 | ||
Cheb | 6.16 | 6.29 | |||
Cheb-Skalka | x | 6.33 | 6.33 | ||
Pomezí nad Ohří | x | 6.38 | 6.38 | ||
Schirnding | 6.42 | 6.42 | |||
Arzberg (Oberfr) | 6.46 | 6.46 | |||
Marktredwitz | 6.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci