Os 2062 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 16.33 | ||||
Stará Huť | x | 16.35 | 16.35 | ||
Mokrovraty | x | 16.40 | 16.40 | ||
Malá Hraštice | x | 16.45 | 16.45 | ||
Nová Ves pod Pleší | x | 16.50 | 16.50 | ||
Mníšek pod Brdy | 16.56 | 16.56 | |||
Rymaně | x | 16.58 | 16.58 | ||
Čisovice | 17.03 | 17.04 | |||
Bojanovice | x | 17.07 | 17.07 | ||
Bojov | x | 17.10 | 17.10 | ||
Klínec | x | 17.15 | 17.15 | ||
Měchenice | x | 17.21 | 17.21 | ||
Skochovice | x | 17.24 | 17.24 | ||
Vrané nad Vltavou | 17.27 | 17.31 | |||
Dolní Břežany-Jarov | x | 17.34 | 17.34 | ||
Praha-Zbraslav | x | 17.38 | 17.38 | ||
Praha-Komořany | x | 17.41 | 17.41 | ||
Praha-Modřany zastávka | x | 17.44 | 17.44 | ||
Praha-Braník | 17.47 | 17.48 | |||
Praha-Krč | 17.52 | 17.53 | |||
Praha-Kačerov | 17.55 | 17.55 | |||
Praha-Vršovice | 18.00 | 18.01 | |||
Praha hlavní nádraží | 18.05 | 18.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci