Os 20202 | |
Řazení vlaku: 2x650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Solnice | 6.20 | ||||
Solnice zastávka | 6.21 | 6.21 | |||
Rychnov nad Kněžnou zastávka | 6.28 | 6.28 | |||
Rychnov nad Kněžnou | 6.31 | 6.32 | |||
Slemeno | 6.37 | 6.37 | |||
Synkov | 6.39 | 6.39 | |||
Častolovice zastávka | 6.43 | 6.43 | |||
Častolovice | 6.45 | 6.47 | |||
Čestice | 6.49 | 6.49 | |||
Lípa nad Orlicí | 6.53 | 6.53 | |||
Týniště nad Orlicí | 6.56 | 7.07 | |||
Bolehošť | 7.14 | 7.15 | |||
Očelice | x | 7.18 | 7.18 | ||
Opočno pod Orlickými horami | 7.23 | 7.26 | |||
Dobruška-Pulice | x | 7.31 | 7.31 | ||
Dobruška | 7.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci