..: Trasa vlaku Sp 1999 - JŘ 2017 :..
Sp 1999
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Děčín hlavní nádraží   5.26 
  Děčín východ  5.29 5.30 
  Benešov nad Ploučnicí  5.38 5.39 
  Františkov nad Ploučnicí  5.43 5.43 
  Žandov x5.49 5.49 
  Horní Police  5.51 5.52 
  Stružnice  5.56 5.56 
  Česká Lípa-Holý vrch x6.02 6.02 
  Česká Lípa hlavní nádraží  6.06 6.08 
  Zákupy-Božíkov x6.18 6.18 
  Mimoň  6.25 6.26 
  Pertoltice pod Ralskem x6.29 6.29 
  Brniště  6.33 6.34 
  Velký Valtinov x6.37 6.37 
  Jablonné v Podještědí  6.41 6.42 
  Rynoltice  6.49 6.58 
  Zdislava x7.04 7.04 
  Křižany  7.08 7.09 
  Liberec-Horní Růžodol  7.21 7.22 
  Liberec  7.29  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci