Sp 1989 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 15.19 | ||||
Cheb-Všeboř | x | 15.23 | 15.23 | ||
Stebnice | x | 15.25 | 15.25 | ||
Lipová u Chebu | 15.28 | 15.29 | |||
Salajna | x | 15.32 | 15.32 | ||
Dolní Žandov | 15.35 | 15.36 | |||
Lázně Kynžvart | 15.40 | 15.41 | |||
Valy u Mariánských Lázní | x | 15.46 | 15.46 | ||
Mariánské Lázně | 15.49 | 15.50 | |||
Chodová Planá | x | 15.56 | 15.56 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 16.00 | 16.02 | |||
Brod nad Tichou | x | 16.05 | 16.05 | ||
Pavlovice | x | 16.10 | 16.10 | ||
Ošelín | x | 16.16 | 16.16 | ||
Svojšín | 16.21 | 16.22 | |||
Stříbro | 16.29 | 16.30 | |||
Vranov u Stříbra | x | 16.34 | 16.34 | ||
Sulislav | x | 16.36 | 16.36 | ||
Pňovany zastávka | 16.41 | 16.42 | |||
Plešnice | x | 16.45 | 16.45 | ||
Plzeň-Jižní Předměstí | 16.55 | 16.56 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 16.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci