Sp 1963 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + Bdtee276 + 2xBdt279 + BDs450 + Ds952 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 12.06 | ||||
Švihov u Klatov | 12.14 | 12.15 | |||
Borovy | 12.21 | 12.21 | |||
Lužany | 12.24 | 12.24 | |||
Přeštice | 12.27 | 12.28 | |||
Chlumčany u Dobřan | 12.34 | 12.35 | |||
Dobřany | 12.39 | 12.41 | |||
Plzeň zastávka | 12.52 | 12.53 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 12.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci