..: Trasa vlaku Os 19609 - JŘ 2017 :..
Os 19609
Řazení vlaku: 2x809  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Bříza obec   7.19 
  Straškov  7.22 7.24 
  Vražkov  7.28 7.28 
  Kleneč  7.34 7.34 
  Roudnice nad Labem-Hracholusky  7.40 7.40 
  Roudnice nad Labem město  7.41 7.41 
  Roudnice nad Labem-Bezděkov  7.47 7.47 
  Roudnice nad Labem  7.50  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci