Os 19435 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Neratovice | 20.33 | ||||
Neratovice výhybka č. 104 | + | 20.34 | 20.35 | ||
Neratovice město | 20.37 | 20.38 | |||
Lobkovice | x | 20.41 | 20.41 | ||
Jiřice | x | 20.44 | 20.44 | ||
Kostelec nad Labem | x | 20.49 | 20.49 | ||
Polerady nad Labem | x | 20.53 | 20.53 | ||
Brandýs nad Labem | 20.59 | 21.00 | |||
Brandýs nad Labem-Zápská | x | 21.01 | 21.01 | ||
Brandýs nad Labem zastávka | x | 21.04 | 21.04 | ||
Lázně Toušeň | x | 21.09 | 21.09 | ||
Čelákovice zastávka | x | 21.13 | 21.13 | ||
Čelákovice | 21.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci