Os 19433 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Neratovice | 19.33 | ||||
Neratovice výhybka č. 104 | + | 19.34 | 19.35 | ||
Neratovice město | 19.37 | 19.38 | |||
Lobkovice | x | 19.41 | 19.41 | ||
Jiřice | x | 19.44 | 19.44 | ||
Kostelec nad Labem | x | 19.49 | 19.49 | ||
Polerady nad Labem | x | 19.53 | 19.53 | ||
Brandýs nad Labem | 19.59 | 20.00 | |||
Brandýs nad Labem-Zápská | x | 20.01 | 20.01 | ||
Brandýs nad Labem zastávka | x | 20.04 | 20.04 | ||
Lázně Toušeň | x | 20.09 | 20.09 | ||
Čelákovice zastávka | x | 20.13 | 20.13 | ||
Čelákovice | 20.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci