Os 19130 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trhový Štěpánov | 19.53 | ||||
Zdislavice | x | 19.59 | 19.59 | ||
Bolina | x | 20.02 | 20.02 | ||
Vlašim zastávka | x | 20.07 | 20.07 | ||
Vlašim | 20.08 | 20.09 | |||
Znosim | x | 20.13 | 20.13 | ||
Domašín | x | 20.19 | 20.19 | ||
Lhota Veselka | x | 20.23 | 20.23 | ||
Městečko u Benešova | x | 20.26 | 20.26 | ||
Postupice | 20.30 | 20.31 | |||
Dobříčkov | x | 20.34 | 20.34 | ||
Struhařov | x | 20.37 | 20.37 | ||
Myslíč | x | 20.40 | 20.40 | ||
Benešov u Prahy | 20.45 | 20.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci