Sp 1913 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 + Bdtax785 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rumburk | 8.39 | ||||
Krásná Lípa | 8.45 | 8.46 | |||
Rybniště | 8.51 | 8.52 | |||
Jedlová | 9.02 | 9.03 | |||
Kytlice | 9.09 | 9.09 | |||
Mlýny | 9.13 | 9.14 | |||
Česká Kamenice | 9.22 | 9.23 | |||
Děčín hlavní nádraží | 9.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci