Os 19119 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 17.14 | ||||
Myslíč | x | 17.19 | 17.19 | ||
Struhařov | x | 17.22 | 17.22 | ||
Dobříčkov | x | 17.25 | 17.25 | ||
Postupice | 17.29 | 17.31 | |||
Městečko u Benešova | x | 17.35 | 17.35 | ||
Lhota Veselka | x | 17.37 | 17.37 | ||
Domašín | x | 17.41 | 17.41 | ||
Znosim | x | 17.47 | 17.47 | ||
Vlašim | 17.50 | 17.51 | |||
Vlašim zastávka | x | 17.52 | 17.52 | ||
Bolina | x | 17.58 | 17.58 | ||
Zdislavice | x | 18.01 | 18.01 | ||
Trhový Štěpánov | 18.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci