..: Trasa vlaku Sp 1891 - JŘ 2017 :..
Sp 1891
Řazení vlaku: 2x814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Kralupy nad Vltavou   12.32 
  Kralupy nad Vltavou-Minice x12.35 12.35 
  Otvovice  12.38 12.39 
  Zákolany x12.41 12.41 
  Dřetovice x12.46 12.46 
  Brandýsek  12.50 12.50 
  Kladno-Vrapice x12.53 12.53 
  Kladno-Dubí  12.56 12.56 
  Kladno-Švermov x12.59 12.59 
  Kladno-Ostrovec  13.02 13.03 
  Kladno město  13.05 13.05 
  Kladno  13.09 13.15 
  Hostivice  13.28 13.29 
  Praha-Veleslavín  13.36 13.37 
  Praha-Dejvice  13.42 13.43 
  Praha Masarykovo nádraží  13.52  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci