Sp 1869 „Bobrava“ | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jihlava | 5.30 | ||||
Luka nad Jihlavou | 5.41 | 5.45 | |||
Bransouze | 5.53 | 5.54 | |||
Okříšky | 6.02 | 6.03 | |||
Třebíč-Borovina | 6.13 | 6.14 | |||
Třebíč | 6.17 | 6.20 | |||
Studenec | 6.35 | 6.36 | |||
Náměšť nad Oslavou | 6.43 | 6.45 | |||
Kralice nad Oslavou | 6.52 | 6.53 | |||
Rapotice | 7.00 | 7.00 | |||
Zastávka u Brna | 7.10 | 7.11 | |||
Rosice u Brna | 7.14 | 7.15 | |||
Tetčice | 7.18 | 7.18 | |||
Brno hlavní nádraží | 7.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci