..: Trasa vlaku Sp 1854 - JŘ 2017 :..
Sp 1854
Řazení vlaku: 440  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Pardubice hlavní nádraží   18.05 
  Pardubice-Rosice nad Labem  18.08 18.09 
  Hradec Králové hlavní nádraží  18.22 18.34 
  Předměřice nad Labem  18.38 18.39 
  Lochenice x18.41 18.41 
  Smiřice  18.45 18.46 
  Černožice  18.48 18.48 
  Semonice x18.50 18.50 
  Jaroměř  18.53  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci