..: Trasa vlaku Sp 1851 - JŘ 2017 :..
Sp 1851
Řazení vlaku: 440  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Jaroměř   15.02 
  Semonice x15.04 15.04 
  Černožice  15.06 15.07 
  Smiřice  15.09 15.12 
  Lochenice x15.16 15.16 
  Předměřice nad Labem  15.18 15.19 
  Hradec Králové hlavní nádraží  15.24 15.37 
  Pardubice-Rosice nad Labem  15.50 15.51 
  Pardubice hlavní nádraží  15.54  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci