Os 18450 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Cerekev | 16.04 | ||||
Hříběcí | x | 16.07 | 16.07 | ||
Nová Buková | x | 16.12 | 16.12 | ||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 16.15 | 16.16 | |||
Zajíčkov | x | 16.19 | 16.19 | ||
Rynárec | x | 16.23 | 16.23 | ||
Pelhřimov | 16.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci