Sp 1836 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + BDs450 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 14.30 | ||||
České Budějovice severní zastávka | 14.32 | 14.33 | |||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 14.39 | 14.40 | |||
Ševětín | 14.50 | 14.51 | |||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 15.02 | 15.03 | |||
Veselí nad Lužnicí | 15.06 | 15.11 | |||
Soběslav | 15.15 | 15.16 | |||
Roudná | + | 15.21 | 15.23 | ||
Planá nad Lužnicí | 15.28 | 15.29 | |||
Sezimovo Ústí | 15.31 | 15.32 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 15.34 | 15.35 | |||
Tábor | 15.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci