Sp 1804 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 8.11 | ||||
Pilníkov | 8.20 | 8.24 | |||
Hostinné | 8.31 | 8.32 | |||
Hostinné město | 8.34 | 8.35 | |||
Kunčice nad Labem | 8.44 | 8.45 | |||
Horní Branná | 8.48 | 8.49 | |||
Martinice v Krkonoších | 8.55 | 8.56 | |||
Roztoky u Jilemnice | 9.02 | 9.02 | |||
Tample | x | 9.05 | 9.05 | ||
Bělá u Staré Paky zastávka | x | 9.08 | 9.08 | ||
Stará Paka | 9.14 | 9.30 | |||
Nová Paka město | 9.33 | 9.34 | |||
Nová Paka | 9.36 | 9.36 | |||
Lázně Bělohrad | 9.47 | 9.47 | |||
Ostroměř | 9.56 | 9.59 | |||
Ohnišťany | 10.04 | 10.04 | |||
Skřivany | 10.10 | 10.11 | |||
Nový Bydžov | 10.14 | 10.16 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 10.25 | 10.35 | |||
Převýšov | 10.39 | 10.40 | |||
Dobšice nad Cidlinou | 10.50 | 10.51 | |||
Sány | 10.53 | 10.54 | |||
Velký Osek-Kanín | + | 10.57 | 10.57 | ||
Velký Osek | 11.00 | 11.01 | |||
Kolín-Zálabí | 11.07 | 11.07 | |||
Kolín | 11.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci