Sp 1782 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 7.02 | ||||
Smiřice | 7.10 | 7.11 | |||
Jaroměř | 7.17 | 7.18 | |||
Česká Skalice | 7.28 | 7.32 | |||
Starkoč | 7.38 | 7.39 | |||
Červený Kostelec | 7.47 | 7.48 | |||
Rtyně v Podkrkonoší | 7.53 | 7.54 | |||
Malé Svatoňovice | 7.58 | 8.01 | |||
Velké Svatoňovice | 8.05 | 8.05 | |||
Trutnov střed | 8.15 | 8.16 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 8.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci