Os 17813 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Radnice | 18.06 | ||||
Břasy | x | 18.10 | 18.10 | ||
Bezděkov u Radnic | x | 18.13 | 18.13 | ||
Stupno | 18.17 | 18.21 | |||
Dolní Stupno | x | 18.24 | 18.24 | ||
Všenice | x | 18.25 | 18.25 | ||
Střapole | x | 18.28 | 18.28 | ||
Sedlecko | x | 18.30 | 18.30 | ||
Chrást u Plzně zastávka | x | 18.33 | 18.33 | ||
Chrást u Plzně obec | x | 18.35 | 18.35 | ||
Chrást u Plzně | 18.38 | 18.42 | |||
Plzeň-Doubravka | 18.50 | 18.50 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 18.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci