..: Trasa vlaku Sp 1780 - JŘ 2017 :..
Sp 1780
Řazení vlaku: 750.7 + ABpee347 + BDs449 + 2xBpee237  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Hradec Králové hlavní nádraží   6.01 
  Smiřice  6.09 6.10 
  Jaroměř  6.16 6.17 
  Česká Skalice  6.27 6.31 
  Starkoč  6.37 6.38 
  Olešnice  6.44 6.44 
  Červený Kostelec  6.48 6.49 
  Rtyně v Podkrkonoší zastávka  6.52 6.52 
  Rtyně v Podkrkonoší  6.55 6.56 
  Malé Svatoňovice  6.59 7.01 
  Velké Svatoňovice  7.05 7.05 
  Suchovršice  7.07 7.08 
  Trutnov střed  7.15 7.16 
  Trutnov hlavní nádraží  7.20  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci